Witaj w Finest Cleaning - nasza firma to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności!

11 ważnych aspektów przy wycenie sprzątania biura

 1. Powierzchnia i układ biura: Dokładne określenie metrażu i układu biura (np. open space, pokoje, kuchnia, toalety) pozwala na precyzyjne oszacowanie czasu i zakresu prac sprzątających.
 2. Ilość pracujących osób w biurze: Powierzchnia biura nie zawsze odzwierciedla ilość pracy jaką trzeba wykonać. Wzięcie pod uwagę ilość pracowników w biurze jest bardzo ważnym aspektem podczas wyceny sprzątania biura.
 3. Częstotliwość sprzątania: Określenie, jak często biuro ma być sprzątane (np. codziennie, kilka razy w tygodniu, raz w tygodniu, rzadziej) determinuje cenę usługi.
 4. Zakres usług: Dokładne sprecyzowanie zakresu prac sprzątających (np. odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie biurek, toalet, kuchni, mycie okien, dezynfekcja) pozwala na oszacowanie kosztów poszczególnych czynności.
 5. Rodzaj powierzchni: W biurze mogą znajdować się różne rodzaje powierzchni (np. wykładziny, płytki, panele drewniane, szkło), które wymagają zastosowania odpowiednich środków czystości i technik sprzątania.
 6. Dodatkowe czynności: Zidentyfikowanie dodatkowych czynności (np. pranie dywanów, usuwanie śmieci, pielęgnacja roślin) pozwala na uwzględnienie ich w wycenie.
 7. Lokalizacja biura: Lokalizacja biura (np. centrum miasta, obrzeża) może mieć wpływ na cenę usługi ze względu na koszty dojazdu ekipy sprzątającej.
 8. Godziny sprzątania: Sprzątanie w niestandardowych godzinach (np. wieczorem, w weekendy) może wiązać się z wyższą ceną ze względu na konieczność dostosowania grafiku pracy ekipy.
 9. Użycie specjalistycznych środków czystości: Stosowanie specjalistycznych środków czystości (np. do dezynfekcji, czyszczenia delikatnych powierzchni) może generować dodatkowe koszty.
 10. Nietypowe wymagania klienta: Spełnienie nietypowych wymagań klienta (np. doczyszczanie posadzek czy pielęgnacja zieleni) może wiązać się z wyższą ceną.
 11. Rodzaj umowy: Wybór rodzaju umowy (np. abonamentowa, jednorazowa) może wpływać na cenę usługi.

Dodatkowe wskazówki:

 • Przed podjęciem decyzji o wyborze firmy sprzątającej warto porównać oferty kilku firm.
 • Należy dokładnie określić swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące sprzątania.
 • Należy jasno określić zakres prac sprzątających i zapisać je w umowie.
 • Regularnie monitorować jakość usług świadczonych przez firmę sprzątającą i zgłaszać wszelkie uwagi.

Pamiętaj, że powyższe to tylko najważniejsze aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy wycenie sprzątania biura. Ostateczna cena zależy od wielu czynników i może się różnić w zależności od firmy sprzątającej.

Zadzwoń do Nas

Napisz do Nas

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Pracujemy na Terenie

Wrocław i Okolice

Finest Cleaning

Formularz Kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zapytania.

Jesteś Gotowy Podjąć z Nami Współpracę?

Finest Cleaning – Twoje biuro zasługuje na najwyższy poziom czystości! Skontaktuj się z nami…

Dane Kontaktowe

Copyright finest-cleaning.pl © 2023 All Rights Reserved.

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.

Zadzwoń
Kontakt